W rywalizacji juniorek młodszych, a więc rocznika 2002/03 bardzo dobrze zaprezentowały się podopieczne trenera Marcina Węgrzyna. Nasze brązowe medalistki wiosennych Mistrzostw Polski udowodniły, że w nowym sezonie aspiracje będą mieć równie wysokie. Pierwszego dnia zmagań, w piątek piłkarki z Bystrej pokonały w zmaganiach grupowych APR Radom (19:13) oraz KPR Jelenia Góra (15:8), co przełożyło się na zwycięstwo w swojej grupie i awans do dalszych zmagań. Te, już w sobotę rozpoczęliśmy od mniej udanego meczu z Koroną Kielce, który zakończył się ostatecznie naszą porażką (12:15). W kolejnym starciu, naprzeciw doskonale znanej nam ekipie Ruchu Chorzów. Po dramatycznym i zaciętym meczu ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami (9:9). Komplet tych rozstrzygnięć złożył się na kwalifikację do niedzielnego meczu o 3. miejsce. W tym pewnie ograliśmy (20:12) Varsovię Warszawa. W finale Ruch Chorzów okazał się z kolei lepszy od ekipy z Radzymina. Nas, poza bardzo udanym startem naszych dziewczyn ucieszyła również indywidualna nagroda dla najlepszej bramkarki, która bezdyskusyjnie trafiła w ręce Kingi Jaszczuk.

Niewiele brakowało a miejsce na podium udałoby się wywalczyć też młodziczkom z rocznika 2004. Piłkarki trenera Romana Kubicy rozpoczęły piątkowe granie od porażki z Sośnicą Gliwice (12:15). W drugim spotkaniu tego dnia udało się z kolei pokonać SMS Handball Wrocław (20:15). W sobotę, bez doskonale broniącej pierwszego dnia Gabrysi Paluch, którą wykluczyła choroba, ulegliśmy w pierwszym meczu Zgodzie Ruda Śląska (9:17). W drugim starciu tego dnia, wobec boiskowego popisu Julii Wołoch, okazaliśmy się lepsi od Kadry Województwa Świętokrzyskiego (18:17). W niedzielę piłkarki trenera Kubicy uznać musiały wyższość starszego rocznika zespołu Piotrcovii Piotrków Trybunalski (17:18), co przełożyło się ostatecznie na 6. miejsce w turnieju.

Fantastyczny turniej w Siemianowicach Śląskich był świetnym przetarciem przed nowym sezonem. Ten, już w najbliższą niedzielę jako pierwsze zainaugurują szczypiornistki z rocznika 2003.