Krzysztof Pająk jest jednym z tych zawodników, którzy występowali w koszulce KS Bystra od początku jego istnienia. Znalazł się w podstawowej jedenastce drużyny, która 4. sierpnia 2013 rozpoczęła na Stadionie GOSiR pierwszy w historii Klubu mecz z BTS Rekord w ramach Pucharu Polski. W trakcie 4. sezonów spędzonych w naszym zespole sympatyczny stoper rozegrał w sumie 53 oficjalne mecze, będąc przez dłuższy czas jego podstawowym defensorem. Teraz 28-letni zawodnik przenosi się na zasadzie wolnego transferu do występującego w bielskiej Klasie B Gronia Bujaków. Decyzja ta podyktowana jest względami czysto sportowymi, a więc ambicjami samego Pająka, by mieć okazję do bardziej regularnej gry. W ostatnich rozgrywkach Klasy A jego licznik powiększył się bowiem tylko o 6 spotkań. Wszelkich formalności dopełniono w piątek.

pajak 1

Krzysztof Pająk przez cały czas pobytu w KS Bystra charakteryzował się dużym entuzjazmem do treningów, będąc cały czas w czołówce zawodników najczęściej w nich uczestniczących  oraz zaangażowaniem w sprawy klubowe. Nie było też przypadku w tym, że niemal od początku uczestniczył czynnie w działalności Akademii Małego Bystrzaka, jako jeden z trenerów-koordynatorów.

Jest bardzo prawdopodobnie, że oficjalny debiut w nowych barwach Krzysztof Pająk zaliczy jeszcze w ten weekend. Sobotnie popołudnie będzie bowiem czasem inauguracji nowego sezonu dla drużyny Gronia, która w ramach I rundy Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała  zmierzy się w lokalnych derby z ekipą Orła Kozy.

„Przy okazji zmiany barw klubowych, bardzo chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w KS Bystra: Zarządowi, Trenerom, kolegom z drużyny i wspaniałym, bystrzańskim kibicom, którzy zawsze nas wspierali, w domu i na wyjazdach. Jeszcze raz wielkie dzięki za 4 sezony gry pod Klimczokiem!! Powodzenia w nowym sezonie i mam nadzieję… do zobaczenia” – Krzysztof Pająk

trener