„KORONA Nieruchomości”, to bielskie biuro nieruchomości, które swoją siedzibę ma w biurowcu przy Placu Chrobrego 1. Jest kontynuacją działalności najstarszej na południu Polski, agencji nieruchomości „BESKIDY”. Firma niezwykle dynamicznie buduje swoją pozycję już pod nową nazwą. „KORONA Nieruchomości” to agencja, która wyróżnia się na rynku niekonwencjonalnym podejściem do biznesu i skutecznym działaniem.

10527326_899107286790398_2943921855192379750_n

Teraz to także, jak możemy z dumą obwieścić, nowy partner KS Bystra. Rozpoczęta właśnie współpraca, zaowocuje też nowym, klubowym projektem, którego start przewidziany został na jesień tego roku. Jego patronem będzie właśnie agencja „KORONA Nieruchomości”. Więcej szczegółów na temat tej inicjatywy już wkrótce.

„Wszyscy w Klubie niezwykle cieszymy się z powodu zawarcia nowego, klubowego partnerstwa z tak renomowaną firmą. To współpraca dla nas bardzo istotna, jestem przekonany bowiem, że w agencji „KORONA Nieruchomości” i osobach jej właścicieli, Państwa Grażyny i Artur Meres pozyskaliśmy nie tylko partnerów, ale i przyjaciół Klubu. Wspólne działanie przyniesie sporo pożytku dla rozwoju młodzieży w KS Bystra.” – Sebastian Snaczke, Prezes KS Bystra